НАШИ НАЈУСПЕШНИЈИ УЧЕНИЦИ

Zagini vukovciУ петак 21.06.2019. године у Центру за културу Влада Дивљан уприличена је свечана додела Вукових диплома најуспешнијим ученицима основних и средњих школа са општине Палилула. Осим диплома ученици су добили таблет рачунаре и књиге од заменика председника општине Палилула, а ученици генерације су добили и наградно путовање на острво Крф.

За ученика генерације наше школе је проглашена ученица 8-2 НИКИЦА ПЕЈЧИЋ, а носиоци Вукових диплома су: Матеја Шикић 8-1, Никола Николић 8-2, Јелена Масал 8-2, Вељко Јовановић 8-2, Војислав Гвозденовић 8-3, Тара Ташковић 8-3, Мане Чворо 8-3, Ивана Чабрило 8-3 и Никола Костић 8-3.

Честитамо нашим најуспешнијим ученицима у генерацији и желимо им пуно среће и успеха у даљем школовању.