Поводом новогодишњих празника

УПОЗОРЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

Поштовани родитељи ближи се крај првог полугодишта и прослава Новогодишњих празника. У насељу ученицима је доступна куповина петарди и осталог пиротехничког материјала, што отежава контролу и вама и школи.

Овим путем вас подсећамо да коришћење пиротехничких направа може бити врло опасно за безбедност ваше и наше деце.

Молимо вас да разговарате са својом децом о последицама неконтролисане употребе пиротехничких направа и што је јако важно да контролишете децу и сарађујете са школом. Било би корисно да обиђете школу посебно кад се ученици враћају кући.

УЧЕНИЦИМА ЈЕ САОПШТЕНО УПОЗОРЕЊЕ СЛЕДЕЋЕ САДРЖИНЕ:

1.ЗА ВРЕМЕ БОРАВКА У ШКОЛИ СТРОГО ЈЕ ЗАБРАЊЕНО ДОНОШЕЊЕ И БАЦАЊЕ ПЕТАРДИ И ДРУГИХ ПИРОТЕХНИЧКИХ НАПРАВА КОЈЕ МОГУ ДА УГРОЗЕ   БЕЗБЕДНОСТ

2. ЗАБРАЊЕНО ЈЕ БАЦАЊЕ ПЕТАРДИ И ДРУГИХ ПИРОТЕХНИЧКИХ НАПРАВА  ВАН ШКОЛСКОГ ДВОРИШТА, ЗА ВРЕМЕ МАЛИХ ОДМОРА И ЗА ВРЕМЕ ВЕЛИКОГ ОДМОРА

3.СВИ УЧЕНИЦИ КОЈИ СЕ НЕ ПРИДРЖАВАЈУ ОВИХ ПРАВИЛА БИЋЕ СТРОГО САНКЦИОНИСАНИ, А ЊИХОВИ РОДИТЕЉИ ПОЗВАНИ НА ОДГОВОРНОСТ