РЕЦИКЛАЖА И КРЕАТИВНОСТ

DSC06006РЕЦИКЛАЖА КРОЗ КРЕАТИВАН РАД НА ЧАСОВИМА ЛИКОВНЕ КУЛТУРЕ И ЧУВАРИ ПРИРОДЕ

Ученици 3-1 уз помоћ своје учитељице имају прилику да покажу своју креативност користећи рециклиран материјал за рад (ролне таолет папира, картон, траке, стари дугмићи, пластичне флаше, кутије...)

Играоница МИНИСИТИ

igraonica mini sitiИГРАОНИЦА МИНИСИТИ

Дефектолог Невена и педагошки асистент Мерсида су улепшале деци једно преподне игром и дружењем у играоници МИНИСИТИ. Ученици нису крили своју радост што су имали јединствену прилику да искористе бесплатно свој боравак у играоници.

OБАВЕШТЕЊЕ ЗА ЂАКЕ ПРВАКЕ

DSC04527ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА НАШЕ ЂАКЕ ПРВАКЕ

Обавештавамо наше ђаке прваке и њихове родитеље да ће се свечани пријем првака у школу уз пригодну приредбу одржати у понедељак 31.08.2015.године са почетком у 17 часова. Позивамо вас да присуствујете приредби и упознате ваше учитељице.