ПОЛУДНЕВНИ ИЗЛЕТ

DSC04594Ученици четвртог разреда су 15.10.2014. ишли на полудневни излет који је планиран годишњим планом рада школе. Излет је реализован на дестинацији Топола-Опленац-Орашац. Ученици су на овом излету научили пуно нових чињеница о династији Карађорђевић. Посетили су Карађорђев конак у Тополи, Цркву Св.Ђорђа на Опленцу и Музеј Првог српског устанка у Орашцу. Излет је протекао у најбољем реду уз дружење, игру, учење и пријатно путовање.

Погледајте још фотографија.

Опширније: ПОЛУДНЕВНИ ИЗЛЕТ

Актуелности

Фудбалски турнир за ученике млађих разреда

image-compressУ недељу 8.6.2014. на стадиону ОФК Београд одржан је фудбалски турнир за ученике млађих разреда под називом "Сваки дечак прави у души је плави". Наша школа је учествовала на овом турниру са 12 дечака трећака из одељења 3-1 и 3-3 и учитељицама Зорицом Кнежевић и Маријом Милески. Ми смо од 16 пријављених школа освојили  5.место у четвртфиналу. Учесници су добили пригодне поклоне и похвале за учешће.

Погледајте фотографије