КАКО СЕ НЕКАД ПУТОВАЛО

Ученици 4-3 су са својом учитељицом Дубравком Вуковић Лекић посетили Музеј науке и технике где су били учесници радионице ,,Како се некад путовало". Ученици су се у оквиру изборног предмета Народна традиција упознали са различитим превозним средствима у прошлости.

Muzej 4-3Kako se nekad putovalo

ЗАВРШНА ПРИРЕДБА У 4-1

На крају свог четворогодишњег школовања ученици  4-1 су припремили завршну приредбу за своје родитеље и учитељицу. Кроз драмске приказе, рецитације, музику и плес прославили су крај школскеPriredba 4-1 2 године.

Priredba 4-1 4Priredba 4-1 3

УЧЕНИЦИ 1-1 У ЗОО ВРТУ

Ученици 1-1 су последњи дан ове школске године провели у Зоолошком врту на Калемегдану у пратњи њихове учитељице и неколико родитеља. Највише су уживали у новотвореном пингвинаријуму.

Zoo vrt 2Zoo vrt

ПРИРЕДБА У 2-1

Ученици одељења 2-1 су извели завршну приредбу за родитеље и госте 13.06.2019. године. Шаљиве драмске текстове спремили су и увежбали током часова драмско-рецитаторске секције, а музичке нумере на часовима Музичке културе.Priredba 2-1 3

Priredba 2-1 2Priredba 2-1