НАСТАВА У ПРИРОДИ

Последњу недељу ове школске године, од  16. јуна до 22. јуна 2021. године око 100 ученика наше школе је провело на планини Рудник. После дуго планираног и очекиваног пута веома успешно је реализована настава у природи као заменско путовање, јер прошле године због пандемије корона вируса није било могућности за реализацију овог вида наставе.

Настава у природи је спроведена у организацији Центра дечјих летовалишта у одмаралишту  на планини Рудник у летњим учионицама и кроз разне активности које су омугућиле деци да се едукују из области природе и друштва, екологије, спортских активности, музике, плеса….

У оквиру ове наставе у природи ученици су посетили манастир Враћевшница и Музеј рудничко-таковског краја у Горњем Милановцу.