РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА УЧЕНИКА У ШКОЛСКОЈ 2021/2022

Основна школа „Зага Маливук“, Крњача, Београд

 

Такмичења

школска 2021/22.година

Спортске игре младих

Радовић Викторија 1/3 – Златна медаља у атлетици (трка на 60 метара)

Сара Стошић 2/2 – Бронзана медаља

Димитрије Костић 4/3  – Бронзана медаља (трка на 60 метара)

 

„Златна сирена“

Марта Марковић 1/1 – 3. место на градском такмичење (домаћа народна песма)

Вера Глишић 1/1 – 3.место на градском такмичење (стари мајстори)

Нађа Клепец 2/3 – 2. место на општинском такмичење (Дечја забавна песма)

Јована Радуловић и Карина Сарић 3/2 – 2. место (дует)

 

Математика

Сарић Михаило 3/1  – 3.место на општинском такмичењу

Нина Стојановић 3/1  – 3.место на општинском такмичењу

Драган Михаиловић 3/1  – 3.место на општинском такмичењу

Матеја Павловић 3/1  – 3.место на општинском такмичењу

Мила Гатић 3/2 – 2. место на општинском такмичењу

Миа Врана 4/2 – похвала на општинском такмичењу

Јана Војтешки 4/3 – 2.место на општинском такмичењу

Магдалена Лужанин 5/2 -2.место на општинском такмичењу

 

Шах

Зи Мин Ван 6/3 – 3. место на општинском такмичењу

Рецитовање

Јана Миловановић 2/2 – 1.место на школском такмичењу

Марта Момић 8/1 – 1.место на школском такмичењу

 

Хемија

Маша Здравковић 7/3 – 2. место на општинком такмичењу

Маша Здравковић 7/3 – 3. место на градском такмичењу

Српски језик и језичка култура

Жарко Сарић 5/2 – 2.место на општинском такмичењу и пласман на градско такмичење

Стефан Јеремић 5/4 – 2. место на општинском такмичењу

Стефан Јеремић 5/4 – 3. место на окружном такмичењу

Лука Кнежевић 8/4 – 3. место на општинском такмичењу

Лука Кнежевић 8/4 – 2. место на регионалном такмичењу и пласман на републичко такмичење

 

Ликовни конкурс „Мој Београд“ 2021.

Маша Пантелић 1/2 – Специјална награда

Виктор Поповић 1/2 – Специјална награда

Миа Врана 4/2 – 3. место на општинском такмичењу

Стефан Јелић 5/1 – 3. место на општинском такмичењу

 

Ликовни конкурс „Пријатењи“

Страхиња Поповић 1/2 – 3. место на општинском такмичењу

Уна Татић 3/3- 3. место на општинском такмичењу

Миа Врана 4/2 – 3. место на општинском такмичењу

Ђорђе Станковић 6/2 – 3.место на општинском такмичењу

 

Ликовни конкурс „Моја звезда“

Ђорђе Станковић 6/2 – 3.место на општинском такмичењу

Ликовни конкурс „Мостови“

Силвија Селимановић 5/2 – 3.место на општинском такмичењу

„Мали Пјер“ 2021/22.

Тијана Петковић 2/1 – 2. место на општинском такмичењу

Александар Шкундрић 2/1 – 3. место на општинском такмичењу

Маша Кубурић 5/2– 3.место на општинском такмичењу и пласман на градско такмичење

 

Ликовни конкурс „Све боје Србије“ 2021.

Силивиа Схреир 1/2 – Специјална награда

Дојчиновић Филип – 2/3 – 3.место на општинском такмичењу

Димитрије Костић 4/3 – 2. место на општинском такмичењу

Маша Ђорђевић 5/3 – 3.место на општинском такмичењу

Анастасија Николић 8/3 – 3.место на општинском такмичењу

 

Ликовни конкурс Дечије недење 2021.године „Мој свет заиста је леп“

Уна Татић 3/3 – специјална награда

Анђела Булајић 4/2 – пласман на градско такмичење

Катарина Митровић 8/3 – 1.место

Ликовни конкурс Дечије недење 2021.године „Дете је дете да га волите и разумете“

Миајло Врховац 7/1 – 1.место

Енглески језик

Теодора Гмoјовић 8/1 – 2.место градско такмичење

Географија

Лука Кнежевић 8/4 – 1. место на општинском такмичењу и пласман на градско такмичење

Сара Павловић 8/4 – 3. место на општинском такмичењу

 

„Brain Finity“ екипно такмичење из матетематике

  1. група 5/2 – Софија Радишић, Дуња Пајић, Жарко Савић, НИкола Бркић – улазак у полуфинале и пласман на даље такмичење
  2. група 5/2 –Магдалена Лужанин, Вук Марковић, Филип Симић, ЈОван Милошевић – улазак у полуфинале и пласман на даље такмичење