Упис првака

ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД ЗА  ШКОЛСКУ    2020/2021.ГОДИНУ

ЗБОГ ПРОГЛАШЕНЕ ВАНРЕДНЕ СИТУАЦИЈЕ НА ТЕРИТОТИЈИ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ УПИС У ПРВИ РАЗРЕД СЕ ОДЛАЖЕ ЗА КАСНИЈЕ.

ОД 01.АПРИЛА ЋЕ СЕ  ВРШИТИ ПРИЈАВА ДЕЦЕ ЗА УПИС  У ПРВИ РАЗРЕД.  РОДИТЕЉИ МОГУ ПРИЈАВУ  ОДНОСНО ИСКАЗИВАЊЕ ИНТЕРЕСОВАЊА ЗА УПИС У ОСНОВНУ ШКОЛУ  ИЗВРШИТИ НА СЛЕДЕЋИ НАЧИН

ПРЕКО ПОРТАЛА еУправа (линк ка порталу   ЕУПРАВА  )

услуга „ исказивање интересовања за упис у основну школу“

Након што се пријавите на Порталу е Управе молимо вас да попуните и формулар на сајту школе

За оне који нису у могућности да приступе порталу пријаву деце могу извршити и позивањем на телефон 061/1693922

СВА ДОКУМЕНТА КОЈА СУ ПОТРЕБНА ЗА УПИС ДЕЦЕ У ПРВИ  РАЗРЕД ЋЕ БИТИ ДОСТУПНА ЕЛЕКТРОНСКИМ ПУТЕМ ИЛИ ЋЕ СЕ ДОСТАВИТИ ШКОЛИ ПО ПРЕСТАНКУ ВАНРЕДНОГ СТАЊА

ТЕСТИРАЊЕ УЧЕНИКА ЋЕ СЕ ВРШИТИ ПО ПРЕСТАНКУ ВАНРЕДНОГ СТАЊА.

УПИС ЈЕ  ОБАВЕЗАН   ЗА ДЕЦУ РОЂЕНУ   ОД 01.03.2013. ДО  28. 02.2014. године

За превремени упис у школу могу се пријавити и деца рођена од 01.03. до 01.09.2014.год.  Провера спремности за полазак у школу ове деце вршиће се у јуну 2020. године односно по стицању услова.

Ученици имају могућност коришћења продуженог боравка у првом и другом разреду, до попуне два одељења.

Боравак подразумева да ученик пре и после редовне наставе остаје у боравку код друге учитељице. За то време ученици у боравку раде домаће задатке, имају слободне активности у учионици боравка и спортским теренима. Ученици у боравку имају могућност да им се обезбеди ручак.

У школи се учи енглески језик од првог разреда, а француски језик од  петог разреда.

Пријаву детета можете извршити попуњавањем упитника  електронским путем

ДОБРО ДОШЛИ ЂАЦИ ПРВАЦИ!