УЧЕНИК ГЕНЕРАЦИЈЕ

На Наставничком већу одржаном 13.06.2022. године избран је ученик генерације ЛУКА КНЕЖЕВИЋ.

Лука је својим марљивим радом у школи и успехом на великом броју такмичења заслужено понео титулу ђака генерације. Успешно се такмичио  на општинским и градским такмичењима из  хемије, географије и српског језика. Највећи успех је постигао из Српског језика достигавши регионални ниво такмичења и тиме добио могућност да путује у Тршић и да се такмичи са најбољим ђацима из целе Србије.

Лука се успешно бави и одбојком коју тренира већ неколико година. Учествовао је на великом броју турнира у оквиру београдске одбојкашке лиге.

На свечаној додели награда за Ученика генерације из свих основних и средњих школа  Београда које је одржано у МТС дворани Лука је добио таблет и комплет вредних књига. ЧЕСТИТАМО!