Sveti Sava

Обавештавамо вас да у понедељак 27. јануара обележавамо школску славу. У холу школе са почетком у 10:45 свештеник ће освештати славски колач и жито, а после тога ће ученици наше школе извести светосавску приредбу. Позивамо ученике, родитеље и драге госте да својим присуством увеличају ову нашу свечаност.

Софија Димитријевић

На базену Ташмајдан, у суботу 18.01.2020.  многобројни ученици београдских школа показали су спретност,  брзину и жељу да освоје Часни крст.Ученица Софија Димитријевић 4/2 освојила је прво место , а ученик Данило Лучић 3/1 освојио је треће место на овом такмичењу. Наставнике и своје другове учинили су веома поносним. Браво и свака част!

Raspevana jelka

Ученици наше школе су 18.01.2020.године имали успешан наступ испред храма Светог Саве у оквиру манифестације ,,Распевана јелка“. Ученици петог разреда су певали етно песме, а придружили су им се и прваци из одељења 1-2 са дечјом песмом  ,,Деца су украс света“. Снимак можете погледати путем линка:

Maskenbal

У петак 27.12.2019. године у нашој школи је одрджан традиционални новогодишњи маскенбал. Ученици су се заједно са својим родитељима и ове године  својим креативним идејама за маске и костиме потрудили  да наш маскенбал буде веома садржајан и успешан тако да је жири имао тежак задатак у избору најбољих маски.

Najraspevanije odeljenje

Одељење 4-3 је учествовало на општинском такмичењу за Најраспеваније одељење које је одржано 25.12.2019. године у ОШ,,Раде Драинац“. Ученици су се представили са две композиције ,,Дуње ранке“ и ,,Бабе и жабе“. На овом такмичењу су освојили треће место. Честитамо!

Drvo generacije, decembar 2019.

Најмлађи ђаци наше школе су имали част да први засаде своје дрво генерације. Прваци су 05.12.2019.године заједно са замеником градоначелника Београда Гораном Весићем и председником општине Палилула Александром Јовичићем  посадили своје дрво генерације у школском парку.

Prijem_prvaka

1.септембра дочекали смо наше најмлађе ђаке прваке. Поздравили су их

novinarska_sekcija

Како бисмо научили шта је то медијска писменост, у школу смо позвали новинара

Planetarijum

10. јуна 2019. године у фискултурној сали је реализовано неколико пројекција у планетаријуму за све ученике наше школе.

Bazar_22

30.05.2019. године одржан је Пролећни базар у холу школе, јер нас је ове године