КО У КАНТУ БАЦА СМЕЋЕ, ИМА УВЕК ПУНО СРЕЋЕ

Ученици одељења 2-4 обележили су Светски дан заштите животне средине, под слоганом ,,КО У КАНТУ БАЦА СМЕЋЕ, ИМА УВЕК ПУНО СРЕЋЕ!“ На часовима Света око нас учили су о рециклажи, сортирању отпада и преупотреби материјала. Реализовали су  активности у којима су уживали, пуно се трудили и научили на примерима како заштитити животну средину. Са циљем […]

Детаљније
ПРАВИМО НАШЕ БИСЕР МЕСТО

Као ПРИМЕР ДОБРЕ ПРАКСЕ и ИНТЕГРАТИВНЕ НАСТАВЕ организована је акција у оквиру наставних предмета: Православна верска настава, Исламска верска настава и Грађанско васпитање са темом ,,Бринемо о биљкама“ и правимо наше ,,бисер место“. Реализатори ове акције у мају месецу су били ученици одељења 4-4 са учитељицом Катарином Поповић и вероучитељима Небојшом и Меримом.

Детаљније