ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА  РОДИТЕЉЕ УЧЕНИКА ПРВОГ И ДРУГОГ РАЗРЕДА

У вези са  информацијом да ученици првог и другог разреда имају право на беплатне уџбенике обавештавамо вас да ће  бесплатни уџбеници стићи у школу и бити подељени ученицима на почетку школске године.  Родитељима који су купили уџбенике биће враћен новац преко Фонда за младе Београд  и потребно је да се пријаве/конкуришу за доделу бесповратних новчаних средстава у висини основног пакета сајт:www.fondzamladebeograd.rs  (где се можете информисати која је све документација потребна). Потребна је потврда школе да дете похађа 1. или 2. разред школске 2021/2022 и Изјава о обради података о личности коју можете преузети са сајта и попуњену донети у школу на оверу ( у периоду од 09.00 до 12.00 часова)  или 1.септембра код учитеља.  Препорука је да потврда гласи на родитеља који ће поднети захтев.