БЕСПЛАТНИ ОНЛАЈН КУРСЕВИ ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА

Обавештавамо Вас да смо у сарадњи са компанијом ЛИНКгроуп обезбедили бесплатне онлине курсеве енглеског језика.

ИТАцадемy хттпс://www.ит-академија.цом/ као део компаније ЛИНКгроуп овим курсевима пружа одличну прилику ђацима који желе да усаврше и унапреде своје знање енглеског језика да постану што успешнији у даљем образовању и касније у послу. Упис се одвија пријавом преко линка хттпс://www.ит-академија.цом/поклон-курс-за-сколе

И наша школа учествује у овом пројекту.

Наставнице енглеског језика су изабрале ученике који ће проширити своје знање током курса. Изабрана су два ученика 8. разреда: Ива Радивојевић 8/1 и Вук Јањушевић 8/4, један ученик 7. разреда Војислав Гвозденовић 7/3 и две ученице 6. разреда Миља Станковић 6/3 и Теодора Стаменковић 6/3.

Изабрани ученици добиће поклон код са којим остварују право на бесплатан онлине курс. Након што добијени код унесете на страни пријаве добићете на мејл сва потребна упутства за похађање изабраног онлине курса.

Позивамо све ђаке да се активно укључе у усавршавање знања енглеског језика како би тиме себи отворили што више могућности за даље образовање и развој каријере.