ДОДЕЛА ДИПЛОМА У ДЕЧЈЕМ КУЛТУРНОМ ЦЕНТРУ

Дана 14. марта, на дан када је рођен Мирослав Антић у Малој сали ДКЦБ-а  додељене  су дипломе основцима који су победели на Трећем литерарном конкурсу „Лепо је волети“.

На овом конкурсу учествовали су и ученици наше школе.

У категорији млађих разреда ученица Јелена Радић из 4-2 је освојила 2. место.

На конкурс је стигло 1000 песама из Србије, Македоније , Републике Српске и из Немачке.

Највише песама стигло је из Беогрда али и из других места у Србији: Куршумлије, Бора, Шида, Књажевца, Лесковца, Мрчајеваца, Грабовца, Крушевца,Лучица, Сомбора, Седлара, Владичиног Хана, Костолца, Крагујевца, Прокупља, Лајковца, Дубраве, Ниша, Руме, Осечине, Кикинде, Змајева, Рипња, Ужица, Вршца, Костолца, Мерошина, Грабовца…

Председник жирија Слободан Станишић је ђацима уручио дипломе, а сваки ученик је прочитао своју песму.

Поред породице, Јелени су на додели диплома подршку дали другови из одељења и њена учитељица Маријана Антонић. После доделе диплома ученици су имали прилику да виде поставку костима Немањића у згради РТС-а.