НОВОГОДИШЊИ МАСКЕНБАЛ

У петак 29.12.2017. године у холу школе одржан је традиционални новогодишњи маскенбал. Од раног јутра кроз школу су дефиловали ученици са својим креативним маскама и костимима. Уз веселе тонове и игру жири је изабрао најуспешније маске које су биле похваљене и награђене.

Ученици су отишли на заслужени одмор како би прославили новогодишње и божићне празнике. Први радни дан је 09.01.2018. године (старији ученици иду пре подне, а млађи ученици после подне) СРЕЋНА НОВА 2018. ГОДИНА!!!

Жири је и  ове године  имао тежак задатак да изабере најлепше маске на овогодишњем маскенбалу, јер је било пуно лепих и веома креативних маски и костима.

Захваљујемо се свим учесницима на маскенбалу као и њиховим мамама, татама, бакама и свима који су помогли да и овај новогодишњи маскенбал буде веома успешан и прође у веселом празничном расположењу.