ОТВОРЕНА ВРАТА ЗА ПРЕДШКОЛЦЕ

26. децембра наша школа је у предновогодишњој атмосфери отворила врата за све предшколце и њихове родитеље. Наши најдражи гости су била деца из вртића „Мимоза“ и њихове дивне васпитачице. Они су у холу школе извели своју новогодишњу представу у којој су уживали родитељи, баке, деке, комшије, али и ученици наше школе који су за њих приредили кратак музички програм. Након приредбе предшколци су позвани да обиђу  школу и да учествују у великом броју радионица које смо припремилили са темом „У сусрет Новој години“.

Наставници су се са својим ученицима потрудили да припреме веома занимљиве и креативне радионице за предшколце, као и лепе поклончиће у духу новогодишњих празника: честитке, јелкице, ирвасе, Снешка Белића, Деда Мраза, звездице, пахуље, украсе за јелку, магнетиће, звечке, круне, балоне, бонбоне…

Предшколци су могли да обиђу осим учионица и кабинета и боравак, библиотеку и фискултурну салу.

Делић атмосфере са овог нашег тематског дана вам преносимо путем фотографија.