ПЛИВАЛИ СМО ЗА ЧАСНИ КРСТ

Дана 18.01.2018. год. , на Крстовдан, ученици наше школе, Јана Митић IV-3 и Огњен Шевић III-3, учествовали су у традиционалном пливању за Часни крст. Пливање је било организовано на општинском нивоу.

Огњен је освојио ПРВО место у категорији – дечаци од 1. до 4. разреда, а Јана ТРЕЋЕ место у категорији – девојчице од 1. до 4. разреда. Ученици су добили и пригодне награде у виду похвалница и медаља, а првонаграђени Огњен добио је и пехар.

ЧЕСТИТАМО!!!

По први пут ове године за Часни крст пливају и ђаци, и то ученици од 1. до 4. разреда.

Пливање је било организовано на затвореном базену „Тонус“. Организатор манифестације је Канцеларија за верску наставу Архиепископије београдско – карловачке, уз благослов патријарха Иринеја. Вероучитељ Небојша је у име школе примио ЗАХВАЛНИЦУ за учешће на овој лепој манифестацији.