ПРОЛЕЋНИ БАЗАР

У четвртак 17. маја 2018. године, на Спасовдан, успешно смо реализовали наш први продајни базар на коме смо имали велики број посетилаца. Време нас је послужило тако да смо могли своје „штандове“  да изнесемо у школско двориште.

Ученици  су се данима припремали за базар и са нестрпљењем дочекали тај дан, Спасовдан.  Они су уз помоћ својих наставника и родитеља направили велики број најразличитијих производа исказујући своју креативност у раду и велику жељу да учествују у овој манифестацији. Како је све изгледало погледајте на фотографијама у наставку.

Свако одељење ученика од 1. до 4. разреда је изнело своје радове које су изложили на базару, док су ученици старијих разреда уз помоћ библиотекарке били задужени за уметнички део програма на бини под слоганом УМЕТНОСТ ЈЕ НА ЦЕНИ.

Базар је био веома лепо посећен, јер су нам у посету дошли и предшколци, маме, тате, баке, деке, комшије…Свуда се видела радост и лепота дечјег осмеха.

ХВАЛА СВИМА КОЈИ СУ УЧЕСТВОВАЛИ У УСПЕШНОЈ РЕАЛИЗАЦИЈИ НАШЕГ ПРВОГ ПРОЛЕЋНОГ БАЗАРА.