ПРОСЛАВА ДАНА ШКОЛЕ

У Установи културе “ Владо Дивљан“ 28.03.2018. године прославили смо још један Дан школе са пуно музике и оптимизма. Публика је уживала у препуној сали. Осим родитеља, наставника, ученика, комшија, рођака, нашу приредбу је будним оком камере пратила и екипа информативног портала  МОЈЕ НАСЕЉЕ. Аутори овог портала су написали веома леп текст који можете прочитати и погледати снимак приредбе  ако посетите њихову страницу mojenaselje.com (локалне вести-дешавања).

A ми вам показујемо неколико фотографија које су настале иза сцене док се малени извођачи припремају за наступ на великој сцени.

Иза сцене је владало велико узбуђење, било је и треме, јер je нашим најмлађим  ђацима то био први наступ на сцени.

У шминкерници су се девојчице пресвлачиле и поправљале шминку… тамбураши су штимовали своје инструменте, денсери и балерине увежбавали плесне кораке, глумци припремали своје костиме и реквизите…

На крају су сви заслужено добили сокиће и ужину. Били су поносни, јер су оправдали поверење својих наставника и одлично презентовали школу.