СВЕТЛАНА НАСТАВЉА ДА НИЖЕ ДИПЛОМЕ

Током школске 2017-2018. године ученица 4-2 Светлана Чорбић је учествовала на преко десет ликовних и литерарних конкурса и на сваком освајала углавном прва места. Најновија диплома јој је додељена 14.05.2018. године у Скупштини града поводом конкурса који је расписао Црвени крст на тему „Крв живот значи“ на којем је наша талентована ученица освојила прво место.

После успеха на градском такмичењу за најбољу дечју карикатуру „Мали Пјер“где је освојила прво место, са поносом вас обавештавамо да је Светлана освојила друго место на репуличком такмичењу за најбољу карикатуру.

На 10. Међународном фестивалу дечјег стваралаштва у Панонији Светлана је учествовала са литерарним радом са којим је освојила друго место поред 4000 пристиглих радова из више земаља. БРАВО СВЕТЛАНА и хвала на лепој промоцији наше школе!