Tакмичења 2012/2013

Tакмичења 2012/2013

Општинско такмичење из математике:

II место:

Ћеранић БалшаVII-1

III место:

Кудић МатејаV1

Леа Мишчевић V 2

Општинско такмичење из биологије:

I место:

1. Леа Мишчевић V 2

2. Сара Јанушевић VI 2

II место:

1. Ања Давидовић VI 1

2. Попадић Марија V2

3. Јанев Немања     VIII1

III место:

1. Сара Петровић   VIII2

2. Димић Кристина VI2

3. Марин Марко       V2

Oпштинско такмичење из  хемије:

II место:

Ћеранић Балша VII-1

ИСТОРИЈА

Општинско такмичење:

II место: Урош Томић VII 2

III место: Ксенија Костић VI 2

Димић Катарина VI 2

Градско такмичење:

III место: Урош Томић VII 2

СРПСКИ ЈЕЗИК

Општинско такмичење:

II место: Јакшић Ленка V 1

Јањушевић Сара VI 2

Димић Кристина VI 2

Ћеранић Балша VII-1

Градско такмичење:

I место : Ћеранић Балша VII-1

II место: Јакшић Ленка V 1

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Општинско такмичење:

II место: Пузовић Катарина VIII2

Дожа Роберт VIII2

III место: Исидоровић Стефан VIII2

Градско такмичење

II место: Дожа Роберт VIII2

ГЕОГРАФИЈА

Општинско такмичење:

I место : Јанев Немања VIII1

II место: Нинковић Михаило VIII2

III место: Ђунић Лука VIII3

Вукобратовић Александара VII-1

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

Општинско такмичење:

II место: Филиповић Богдан VIII2

ФИЗИЧКО И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ

Општинско такмичење из атлетике

Дечаци и девојчице 5. и 6. разред

I место: бацање кугле Ана СпасовскиVI 3

II место: скок у вис Александар ГрујићVI 2

III место: штафета 4*100м : Валентина Несторовић V 3

Милица Урошевић V 3

Теодора ЈоцићVI 3

Марија ЏигурскиVI 3

Дечаци и девојчице 7. и 8.разред

I место: штафета 4*100м :Марко МосићVIII3

Никола Дабић VIII2

Милан Танасијевић VIII1

Небојша СтолићVIII2

II место: бацање кугле Маргарета ОташевићVIII2

скок у даљ Небојша СтолићVIII2

III место: скок у вис Алекса МалишићVIII1

бацање кугле Јован Ордић VIII2

трчање 100м Никола Дабић VIII2

штафета 4*100м : Катарина Вељовић VIII2

Адријана Самарџић VIII 3

Јелена Кончаревић VII2

Дуња Јовановић VIII2

Општинско такмичење из одбојке I место:

1. Ања Давидовић VI 1

2. Андријана Стојановић VI 1

3. Тара Трандафилов VI 3

4. Невена Нешић VI 3

5.Теодора Јоцић VI 4

6. Милица ОташевићVI 4

7. Милица Вујиновић V 3

8. Валентина Несторовић V 3

9. Милица Урошевић V 3

10. Сара Кнежевић V 3

11.Јована Мијачевић V2

12. Сара Лучић V1

13. Магдалена Мишковић V 3

Општинско такмичење из кошаркеI место :

1. Обрадовић Тамара VIII 3

2. Самарџић Андриана VIII 3

3. Јовановић Дуња VIII2

4. Вељовић Катарина VIII2

5. Гвозденовић Милица VII 2

6. Кончаревић Јелена VII 2

7. Вукадиновић Теодора VII 3

8. Радановић Јелена VIII2

 

Шта знаш о саобраћају?

Општинско такмичење

III место: ОШ ”Зага Маливук”

ВАТРОГАСЦИ

ЛИКОВНА КУЛТУРА

„Ватрогасац мој пријатељ“

Општинско такмичење:

I место : Аница Максовић

II место: Урош Ђоровић

III место:Тамара Марковић

Градско такмичење

I место : Роберт Дожа VIII2

II место: Сара Јањушевић

III место:Бојан Савић

Дипломе за допринос су добили: Иван Ивановић,Павле Бугарчић, Александар Гаврић, Данило Гачевић, Јована Спасовски, Јелена Рошпе, Ана Марија Николић, Јована Иваниш, Невена Нешић, Тара Трандафиловић, Ксенија Костић, Кристина Динчић

Црвени крст „Крв живот значи“

I место : Роберт Дожа VIII2

Андриана Стојановић

Стеријино позорје

Награда „Најбоља лутка“ Неда Милић VIII2

Најбоље Ускршње јаје Тамара Марковић

ПРВА ПОМОЋ

Општинско такмичење

III место: Маргарета Оташевић VIII1

Кудић Александра VIII2

Јанев Немања VIII1

Шљанић Кристина VIII3

Милић Неда VIII2

Вукадиновић Анђела VIII3

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.