Такмичења 2014/2015

Такмичења 2014/2015

Наша ученица Маја Станковић 8/3 освојила је прву награду за најлепше осликано дрвено јаје на градском такмичењу у организацији Пријатељи деце Београда.

 

ГРАДСКО ТАКМИЧЕЊЕ:

 

1.место ,, МАЛИ ПЈЕР „. САРА Јањушевић 8/2

Општинско такмичење из физике

Анастасија Радак 7/2   /освојила прво место.

На Градском такмичењу освојила друго место.

Лука Плавшић 8/1   /освојио друго место.

На Градском такмичењу освојио друго место.

 

Општинско такмичење из историје

Ива Радивојевић 5/1   /освојила прво место

Кристина Димић 8/2   / освојила друго место.

Ксенија Костић 8/2   / освојила друдо место.

Теодора Бугарић 8/1  / освојила треће место.

 

Општинско такмичење из српског језика

Кристина Димић 8/2 /освојила прво место

Ксенија Костић 8/2  /освојила друго место.

Марија Рашковић 8/1  /освојила друго место.

 

Општинско такмичење – Књижевна олимпијада

Марија Рашковић 8/1 / освојила прво место.

Тамара Петровић 8/1  / освојила друго место.

 

Општинско такмичење из хемије

Леа Мишчевић 7/1  / освојила прво место.

Лука Плавшић 8/2  / освојио друго место.

На Градском такмичењу освојио је прво место и пласирао се на Републичко такмичење.

Анастасија Радак 7/2  / освојила треће место.

На Градском такмичењу освојила је друго место.

 

Општинско такмичење из математике

Никола Ристановић 5/2 /освојио друго место.

Лука Плавшић 8/2 /освојио треће место.

 

Општинско такмичењe из енглеског језика

Треће место

–  Јелена Милошевић VIII/4

Градско такмичење из физике

Друго место

–  Лука Плавшић VIII/2

–  Анастасија Радак VII/2

Желимо им пуно успеха на републичком такмичењу!

Градско такмичење из хемије

Прво место

–  Лука Плавшић VIII/2

Желимо му пуно среће на републичком такмичењу!

Општинско такмичење из географије

Друго место

–  Ленка Јакшић VII/1

Треће место

–  Анастасија Николић VII/1

–  Леа Мишчевић VII/1

–  Ања Давидовић VIII/1

–  Марија Рашковић VIII/1

–  Ксенија Костић VIII/2

 Градско такмичење – Књижевна олимпијада

Друго место

–  Тамара Петровић VIII/1

Треће место

–  Марија Рашковић VIII/1

 

Ученици који су се квалификовали за градско такмичење из биологије  су:

–  Ана Николић V/3

–  Ива Радивојевић V/1

–  Мартина Миљковић V/1

–  Ленка Јакшић VII/1

–  Леа Мишчевић VII/1

–  Сара Јањушевић VIII/2

–  Катарина Стаменковић VIII/2

Свим учесницима честистамо, а ученицима који иду на градско такмичење желимо успех!

Загини новинари

 

OПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ

V РАЗРЕД

Прво место

–  Ана Николић V/3

Друго место

–  Ива Радивојевић V/1

–  Мартина Миљковић V/1

Треће место:

–  Гаврило Думбеловић V/1

VI РАЗРЕД

Друго место

–  Александар Тадић VI/1

–  Данијела Петровић VI/1

Треће место

–  Ђурђа Гавриловић VI/3

VII РАЗРЕД

Прво место

–  Ленка Јакшић VII/1

–  Леа Мишчевић VII/1

Треће место

–  Анастасија Радак VII/2

Друго место

–  Сара Јањушевић VIII/2

–  Катарина Стаменковић VIII/2

Треће место

–  Ксенија Костић VIII/2

–  Ања Давидовић VIII/1

–  Лазар Петровић VIII/3

–  Марија Рашковић VIII/1

Градско такмичење из Информатике и рачунарства

Пласман на Регионално такмичење освојили су следећи ученици наше школе

Андријана Стојановић VIII/1 и Александар Николић VIII/4

и постигли изванредне резултате јер су се пласирали на сам врх ранг листе.

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.