Такмичење 2016/2017

Такмичење 2016/2017

ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА ЗА ШКОЛСКУ 2016/17.

ОШ „Зага Маливук“

СРПСКИ ЈЕЗИК – књижевна олимпијада       

општинско:

Ива Радивојевић, 3. место, 7-1

Ђурђа Гавриловић, 3. место, 8-3, пласман на градско такм.

градско:

Ива Радивојевић, 2. место, 7-1, пласман на републичко такм.

СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА

општинско:

Никола Николић, 3. место, 6-2

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК                      

Лазар Мачак, 8-1

Ана Бијанац, 8-2

Невена Јокић, 8-2

Ђурђа Гавриловић, 8-3

Марија Андић, 8-3

* пласирани на градско такм.

ИСТОРИЈА 

општинско:

Војислав Гвозденовић, 3. место, 6-3

градско:

Војислав Гвозденовић, 2. место, 6-3

ГЕОГРАФИЈА       

општинско:

Ана Обрадовић, 1. место, 7-2

Николић Теодора, 1. место, 7-2

Мартина Миљковић, 2. место, 7-1

Ива Радивојевић, 2. место, 7-1

Матеја Станојевић, 3. место, 8-4

Марија Андић, 3. место, 8-3

градско:

Мартина Миљковић, 2. место, 7-1

Ива Радивојевић, 2. место, 7-1

МАТЕМАТИКА    

општинско:

Никола Ристановић, 1. место, 7-2

Ива Радивојевић, 3. место, 7-1

ФИЗИКА      

општинско:

Мартина Миљковић, 2. место, 7-1

ХЕМИЈА      

општинско:

Мартина Миљковић, 3. место, 7-1, пласман на градско такм.

Гаврило Думбеловић, 3. место, 7-1, пласман на градско такм.

градско:

Мартина Миљковић, 3. место, 7-1

БИОЛОГИЈА          

општинско:

Теодора Стаменковић, 1. место, 5-3

Матија Здравковић, 2. место, 5-1

Тамара Бркић, 3. место, 5-2

Никица Пејчић, 1. место, 6-2

Никола Костић, 2. место, 6-2

Никола Николић, 2. место, 6-2

Теодора Николић, 1. место, 7-2

Ана Николић, 1. место, 7-3

Вук Јањушевић, 3. место, 7-4

градско:

Никица Пејчић, 2. место, 6-2

Теодора Николић, 2. место, 7-2

Ана Николић, 2. место, 7-3

ЕКО-КВИЗ

пласман полуфинале:

Иван Ристановић 5-1

Вељко јовановић 6-2

Гаврило Думбеловић, полуфинале, 7-1

Александар Тадић 8-2

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

општинско:

Гаврило Думбеловић, 1. место, 7-1

градско:

Гаврило Думбеловић, градско 1. место, 7-1, пласман на републичко такм.

ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ

општинско:

Вељко Степановић, 2. место, 8-2

МУЗИЧКА КУЛТУРА – ЗЛАТНА СИРЕНА

Тара Тошић, општинско 3. место, 5-2

СМОТРА РЕЦИТАТОРА

општинско:

Тамара Баћић, 1. место, 7-2

градско:

Тамара Баћић, градско 1. место, 7-2, пласман на републичко такм.

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС

Стефан Имре, 2. место, 7-1

ЛИКОВНА КУЛТУРА     

општинско:

Нина Максовић, „Мали Пјер“, 1. место

Ана Томић, „Мали Пјер“, 1. место

градско:

Ана Томић, „Мали Пјер“, 2. место

СПОРТСКИ РЕЗУЛТАТИ

мали фудбал:

Девојчице 5. и 6. разреда 1. место

одбојка:

Девојчице 7. и 8. разреда 1. место

Дечаци 7. и 8. разреда 2. место

кошарка:

Девојчице 7. и 8. разреда 2. место

Девојчице 5. и 6. разреда 3. место

Дечаци 5. и 6. разреда 3. место

Атлетика

1.      Миља Станковић   5/3 – 2. место на 100 метара

2.      Ивана Чабрило   6/3 – 2. место скок у вис

3.      Едвин Јусуфовић    5/3 – 3. место на 100 метара

4.      Филип Пантелић 6/3 – 2. место на 300 метара

5.      Катарина Несторовић 8/3 – 2. место на 600 метара

6.      Никола Васиљковић 8/3 – 3. место  скок у даљ

7.      Јован Цмиљанић 8/2 – 3. место бацање кугле

Девојчице  5.  и  6. разред   3. место на Општиниском / екипно/

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.