ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД ЗА ШКОЛСКУ    2020/2021.ГОДИНУ

УПИС ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД ЗА ШКОЛСКУ 2020/21. ГОДИНУ ПОЧИЊЕ 01.АПРИЛА 2020.ГОДИНЕ И ЗБОГ ПРОГЛАШЕНЕ ВАНРЕДНЕ СИТУАЦИЈЕ НА ТЕРИТОТИЈИ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ  ВРШИЋЕ СЕ НА СЛЕДЕЋИ НАЧИН:

1. ПОПУЊАВАЊЕМ ФОРМУЛАРА НА САЈТУ ШКОЛЕ

2. ПОЗИВАЊЕМ  НА ТЕЛЕФОН БР. 061 1693922

СВА ДОКУМЕНТА КОЈА СУ ПОТРЕБНА ЗА УПИС ДЕЦЕ У ПРВИ  РАЗРЕД ЋЕ БИТИ ДОСТУПНА ЕЛЕКТРОНСКИМ ПУТЕМ ИЛИ ЋЕ СЕ ДОСТАВИТИ ШКОЛИ ПО ПРЕСТАНКУ ВАНРЕДНОГ СТАЊА

ТЕСТИРАЊЕ УЧЕНИКА ЋЕ СЕ ВРШИТИ ПО ПРЕСТАНКУ ВАНРЕДНОГ СТАЊА.

УПИС ЈЕ  ОБАВЕЗАН   ЗА ДЕЦУ РОЂЕНУ   ОД 01.03.2013. ДО  28. 02.2014. године

За превремени упис у школу могу се пријавити и деца рођена од 01.03. до 01.09.2014.год.  Провера спремности за полазак у школу ове деце вршиће се у јуну 2020. године.

Ученици имају могућност коришћења продуженог боравка у првом и другом разреду, до попуне два одељења.

Боравак подразумева да ученик пре и после редовне наставе остаје у боравку код друге учитељице. За то време ученици у боравку раде домаће задатке, имају слободне активности у учионици боравка и спортским теренима. Ученици у боравку имају могућност да им се обезбеди ручак.

У школи се учи енглески језик од првог разреда,а француски језик од  петог разреда.

ДОБРО ДОШЛИ ЂАЦИ ПРВАЦИ!