Maskenbal

У петак 27.12.2019. године у нашој школи је одрджан традиционални новогодишњи маскенбал. Ученици су се заједно са својим родитељима и ове године  својим креативним идејама за маске и костиме потрудили  да наш маскенбал буде веома садржајан и успешан тако да је жири имао тежак задатак у избору најбољих маски.

Najraspevanije odeljenje

Одељење 4-3 је учествовало на општинском такмичењу за Најраспеваније одељење које је одржано 25.12.2019. године у ОШ,,Раде Драинац“. Ученици су се представили са две композиције ,,Дуње ранке“ и ,,Бабе и жабе“. На овом такмичењу су освојили треће место. Честитамо!

Drvo generacije, decembar 2019.

Најмлађи ђаци наше школе су имали част да први засаде своје дрво генерације. Прваци су 05.12.2019.године заједно са замеником градоначелника Београда Гораном Весићем и председником општине Палилула Александром Јовичићем  посадили своје дрво генерације у школском парку.

Prijem_prvaka

1.септембра дочекали смо наше најмлађе ђаке прваке. Поздравили су их

novinarska_sekcija

Како бисмо научили шта је то медијска писменост, у школу смо позвали новинара

Planetarijum

10. јуна 2019. године у фискултурној сали је реализовано неколико пројекција у планетаријуму за све ученике наше школе.