image9-min

Обавештавамо ученике и родитеље да је у циљу превенције ширења вируса грипа зимски распуст продужен до 21.02.2020. године. Први наставни дан у другом полугодишту је понедељак 24.02.2020. године. Ученици млађих разреда полазе у школу преподне од 8 часова, а ученици старијих разреда поподневне од 13:30.

Sveti Sava

Обавештавамо вас да у понедељак 27. јануара обележавамо школску славу. У холу школе са почетком у 10:45 свештеник ће освештати славски колач и жито, а после тога ће ученици наше школе извести светосавску приредбу. Позивамо ученике, родитеље и драге госте да својим присуством увеличају ову нашу свечаност.

Софија Димитријевић

На базену Ташмајдан, у суботу 18.01.2020.  многобројни ученици београдских школа показали су спретност,  брзину и жељу да освоје Часни крст.Ученица Софија Димитријевић 4/2 освојила је прво место , а ученик Данило Лучић 3/1 освојио је треће место на овом такмичењу. Наставнике и своје другове учинили су веома поносним. Браво и свака част!

Raspevana jelka

Ученици наше школе су 18.01.2020.године имали успешан наступ испред храма Светог Саве у оквиру манифестације ,,Распевана јелка“. Ученици петог разреда су певали етно песме, а придружили су им се и прваци из одељења 1-2 са дечјом песмом  ,,Деца су украс света“. Снимак можете погледати путем линка:

Maskenbal

У петак 27.12.2019. године у нашој школи је одрджан традиционални новогодишњи маскенбал. Ученици су се заједно са својим родитељима и ове године  својим креативним идејама за маске и костиме потрудили  да наш маскенбал буде веома садржајан и успешан тако да је жири имао тежак задатак у избору најбољих маски.

Najraspevanije odeljenje

Одељење 4-3 је учествовало на општинском такмичењу за Најраспеваније одељење које је одржано 25.12.2019. године у ОШ,,Раде Драинац“. Ученици су се представили са две композиције ,,Дуње ранке“ и ,,Бабе и жабе“. На овом такмичењу су освојили треће место. Честитамо!